Sekce: Node.js návod
Začneme stažením 3 souborů zde: 1, 2, 3. Nainstalujeme Atom a Node podle defaultního nastavení. Při instalaci Git zvolíme tyto situace: obrázek. Vytvoříme projektovou složku, například v umístění C:\Users\%jméno%\Desktop\%novaslozka%. V tomto případě se bude user jmenovat luk27 a složka testing. Jdeme do C:\Program Files\nodejs a zkopírujeme všechny soubory z této složky do naší nově vytvořené projektové složky. Spustíme cmd.exe. Napíšeme cd C:\Users\luk27\Desktop\testing a potvrdíme Enterem. Napíšeme další příkazy.
1) npm install steam@0.6.8 winston
2) npm install steam-tradeoffers
3) npm install git://github.com/seishun/node-steam-trade.git
Otevřeme Atom. Klikneme na 'Open Project' a zvolíme naši projektovou složku. Klikneme pravým tlačítkem myši na šedou lištu nalevo a zvolíme New File. Soubor pojmenujeme např. index.js. Do souboru už budete sami psát kód. Nezapomeňte vždy kód uložit stiskem CTRL+S. Pro spuštění kódu spusťte cmd.exe a napište cd C:\Users\luk27\Desktop\testing, potvrďte a poté zadejte node index.js. Kód je spuštěn. GL :)
Užitečné odkazy: Základní kód, Pokračování kódu, GitHub Steam TradeOffers, GitHub Steam, Zakladni kod pro funkcniho bota